Dom

Xiamen Wellift  Elevator Co., Ltd. Kontrola jakości

Opinie klientów
Nasz szyb windy nie był wcześniej uszczelniony, kabina windy została rozmazana w jednym silnym tajfunie. Po praniu i czyszczeniu stal kabinowa wygląda jak nowa. Wellift przyjmuje dobrej jakości blachę ze stali nierdzewnej 304 do drzwi kabinowych i do lądowania

—— Stacey Williams

Dostawa części zamiennych jest szybka. Dostawa trwa 3 dni od zamówienia. Nie wpływa to na codzienną pracę projektu.

—— Ajayi

Wellift specjalnie zaprojektował produkt windy, aby pasował do mojego domu. Więc nie muszę ponownie rewidować budownictwa cywilnego. Oszczędza mi to wiele kłopotów.

—— Jason Tan

Nasza winda działa od ponad 10 lat i nadal osiąga dobre wyniki.

—— Roy Beltran

Obsługa klienta jest dobra. Odpowiedź jest bardzo szybka, a wsparcie techniczne jest profesjonalne.

—— Kevin

Im Online Czat teraz
QC profilu

„Professional and Perfect, Honest and Decent” to filozofia firmy WELLIFT. Opracowaliśmy nowy tryb produkcji z podziałem pracy w oparciu o specjalizację. Współpracując z producentem części wyróżniających się w Chinach, produkujemy najwyższej klasy windę o najwyższej jakości. Nasz system kontroli jakości windy kładzie nacisk na koncepcję skomplikowanego projektu, profesjonalnej produkcji, precyzyjnej instalacji i starannej konserwacji. Przed rozpoczęciem produkcji każda winda jest specjalnie zaprojektowana i spersonalizowana dla każdego klienta. Wszystkie główne części windy pochodzą z profesjonalnej fabryki posiadającej system zarządzania jakością ISO9001. Doświadczeni inżynierowie są dostępni do prowadzenia instalacji dźwigowych na miejscu. Korzystając z Internetu, pomoc techniczna online jest wygodna i szybka w obsłudze posprzedażnej. W ten sposób każda winda jest pod skutecznym nadzorem jakościowym w całym procesie przedsprzedażowym i posprzedażowym.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Wellift  Elevator Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: 0086 592 5166666

Faks: 0086-592-5161666

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)